Kisteherautó mentés, Furgon mentés Budapesten azonnal Országosan SOS 0-24 Autómentő árainkat úgy alakítottuk ki, hogy mindenki megtalálhatja a számítását. Ha autószállítás -ra van szüksége, jó helyen jár, gyakorlott sofőrök bármilyen…
Autómentés autópályán 0-24-óráig. M7, M2, M3, M0 éjjel-nappal egész Magyarország területén non-stop Az alábbi területeken: Budapest XV. kerülete (M3), Dunakeszi (M2), Üröm (M10), Biatorbágy (M1) – Budaörs, Törökbálint (M7). Budafok-Tétény (M6), Dunaharaszti (M51), Gyál (M5). Üllő (M4), Rákosmente (M31). Szabadnapokon és ünnepeken is hívhat bennünket, segélyhívó szolgálatunk várja telefonhívását. Autópálya mentőszolgálatunk az alábbi járművel mentését végzi:
- Autómentés,
- Balesetes autó mentés,
- Roncs szállítás,
- Autószállítás,
- Gépjármű mentés autópályáról,
- Sportkocsi mentés,
- Ültetett, alacsony hasmagasságú autó mentés,
- Teherautó mentés,
- furgon mentés,
- kisteherautó elszállítás,
- Motor mentés,
- Tréleres mentés autópályáról,
- Lakókocsi, lakóbusz mentés.
Modern és minden extrákkal felszerelt autómentő járműveink segítségével bárhonnan bármilyen járművet el tudunk szállítani. Dönthető platós autómentő segítségével a mozgásképtelen jármű is könnyedén szállíthatóvá válik. A helyszínre érve az autómentő jármű platóját leengedjük a földre, és így a sérült futóművel rendelkező autót, vagy roncsot drótkötéllel, és gördülő alátét papucsokkal a fedélzetre húzzuk. A platóra felhúzás után a járműveket minden esetben biztonságosan rögzítjük, és fixáljuk, hogy megakadályozzuk a menet közbeni elmozdulást.
Az autópálya mentésnél lényeges szempont, hogy a mentés illetve elszállítás megkezdéséig minél rövidebb idő teljen el, mi ezt igyekszünk maximálisan szem előtt tartani, ezért egy járművünk folyamatos készenlétben várja az Ön hívását.
Ha lerobban a járműve bármelyik hazai autópályán, ne essen kétségbe, hívja autómentő szolgáltatásunk telefonszámát. Bennünket bármely időpontban el tud érni, hiszen több járművel végezzük a mentési munkálatokat.
Az autópálya mentés veszélyes üzem, sokkal veszélyesebb mint egy autóút, hiszen a sokkal magasabb sebesség és a viszonylagosan zárt útszakasz miatt, a monotonitás hatására figyelmetlenebbé válnak a sofőrök, főleg este, éjszaka. Ha üzemzavar vagy nem várt esemény hatására leáll a járműve az autópályán, akkor húzódjon a leállósávba, és hagyja el járművét. Célszerű az üzemzavart jelezni a forgalomnak, a vészháromszög kihelyezése, a vészvillogó bekapcsolása fontos teendők, a további balesetek megelőzése céljából.
A figyelmetlenségből előforduló, álló járműbe való belerohanás sajnos a hazai autópályákon sem ismeretlen, nemrég olyan erővel rohant az autós a lerobbant járművet éppen fedélzetre húzó autómentőbe, hogy a mentett járművet belökte a sofőrfülkébe. Ezek a balesetek az álmosság és a figyelem csökkenése miatt fordulhatnak elő.
Éppen ezért fontos, hogy ha műszaki hibás lesz a járművünk, lerobbanunk az autópályán, akkor ha kitettük a vészvillogót, illetve a vészháromszöget, jelezve a műszaki hibát, akkor menjünk a szalagkorláton kívülre, ne maradjunk lehetőség szerint a járműben. Ha elhagyjuk a helyszínt a segélyhívás miatt, akkor zárjuk le az autót.
Ha autómentő segítségre van szüksége, vagy műszaki hibás lett az autója az autópályán, esetleg balesetet szenvedett, hívjon bennünket a fenti telefonszámon és segítünk.